E Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

E - Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

E Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

İnternette bir iş kurmayı ticaret hayatınızı internete taşımayı düşünüyorsunuz. Oldukça iyi bir fikir. Böylece satışlarınız daha fazla artış gösterecek. Daha çok satış nasıl yapılır konusu ise ayrıca ilgi alanınız. Uzun süredir E Ticaret Sitesi Yapan Firmalar dahil birçok yönden derinlemesine araştırma yapıyordunuz. Bu ikisini birleştirdiniz ve yukarıda belirttiğimiz gibi ticari hayatınızı internet teknolojileri ile daha çok genişletmeyi istiyorsunuz. Çok iyi haber. Evet bu yolla artık daha çok satış yapabilir hale geleceksiniz.

E Ticaret Sitesi Kurmak Gerekiyor

Ticarete fiziki dükkanınızla eş zamanlı olarak internettede devam etmek istiyorsunuz. Artık başlamanın zamanı geldi. Peki bunun için size ne gerekiyor?. Elbette kaliteli ve kapsamlı bir e ticaret sitesi. Zira ürünlerinizi pazarlamak, sitenizde sergilemek, gerek kredi kartı, gerek kapıda ödeme ve gerekse havale EFT ile ürün satışı yapacaksınız. İşte bu. Peki E Ticaret sitesi nasıl kurulur?. Bunu bilmiyorsunuz. Bilmiyorsanız şimdi internette iş yapmak fikrinden vazmı geçeceksiniz?

Tabiki hayır. Sürekli ilerleyen web teknolojileri vasıtası ile artık E Ticaret sitesi oluşturmak gibi zor bir işlem bile çok kolay. Hayır oturup kendi sitenizi kodlamıyorsunuz. E Ticaret Sitesi Yapan Firmalar aracılığı ile bu işi çözüyorsunuz. Evet bu kadar basit.  Kod yazmanıza, detayları ile uğraşmanıza gerek yok. E Ticaret Sitesi Yapan Firma size bütçenize uygun bir E Ticaret Paketi sunacak.  E Ticaret Siteniz hazır. Yapmanız gereken sadece sitenizin yönetim paneline girerek ürünlerinizin resimlerini, kurumsal ve iletişim bilgilerinizi girmek. Hepsi bu.

Nasıl Satış Yapacaksınız

Tabiki artık internetten online olarak satış yapacaksınız. Ancak sitenizi henüz yeni kurduğunuz için potansiyel müşterileriniz sitenizden habersiz olacaktır. Fakat bu tabiki sorun değil. E ticaret siteniz size hazır gelmiş. Bu aşamadan kazandığınız vakitle sitenizi tanıtmak için uğraşıyor olacaksınız. Bunun için tabiki bir çok metod var. Nedir bunlar;

  • Siteniz İçin SEO Çalışması Yaptırmak
  • Google Adwords Reklamı Yayınlamak
  • Facebook Reklamları Yayınlamak

gibi metodlar Web Site Tanıtım aşamalarının başlıcaları. Tabiki Site Tanıtım aşaması için sizlere destek olması açısından bir sonraki makalemizi Web Sitenizi Nasıl Yükseltirsiniz başlığı ile oluşturmak amacındayız. Bu makalemizde sitenizi potansiyel müşterilerinize ulaştırmak için yapmanız gerekenleri adım adım detaylı olarak anlatıyor olacağız.

E Ticaret Paketi Tavsiyeleri

Bu aşamada sizlere almanız gereken E Ticaret Paketi konusunda bir dizi tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Amacımız yeni çıktığınız bu yolculukta başarılı seçimler yaparak herhangi bir zarar ve sorun yaşamamanız.  E Ticaret Sitesi Yapan Firmalar arasında seçim yapmaya çalışırken tavsiyelerimiz size gereken yardımı sunacak.

1 – ) Ömür boyu lisanslı e ticaret paketi almalısınız. Zira bu bütçenizede çok uygun olacaktır. Bu şekilde E Ticaret Paketinize bir defaya mahsus lisans ücreti ödersiniz. Sonraki zamanlarda herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Seçim yaparken ilk önceliğiniz bu olmalı.

2 – ) Paket alacağınız E Ticaret Sitesi Yapan Firma ihtiyaç duyduğunuzda anında destek sunacak kaliteli bir firma olmalı. Zira herhangi bir sorunda yardım ve destek çok önemli kriter. Bunu sağlamayacağını anladığınız firmadan kesinlikle uzak durmalısınız.

3 – ) E Ticaret Paketleri bütçenize uygun olmalı. Uç noktalardaki fiyatlara hiç gerek yok. Bir E Ticaret paketi için 10.000 – 20.000 gibi fiyatlarla karşınıza çıkan firmalardan mutlaka uzak durmanız gerekiyor.

Bütün bu kriterleri bünyesinde barındıran İdeal E Ticaret Paketleri olarak sunduğumuz E Ticaret Paketleri Özellikleri konusunda inceleme yapmak için tıklayınız >>

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Hemen Arayın 05550007716