En İyi E Ticaret Paketleri Sunuyoruz

en iyi e ticaret paketleri

En İyi E Ticaret Paketleri Sunuyoruz

Makalemizin hemen başında belirtelim. Evet sizlere En İyi E Ticaret Paketleri Sunuyoruz. Bu konuda oldukça iddialıyız. Hiç zorlanmadan kısa süre içinde e-ticaret sitesi sahibi olup hemen satışa başlamak istiyorsanız E Ticaret Paketlerimiz sizler için en uygun çözümleri sunuyor. Eticaret paketlerimizde sanal pos altyapısı hazır.  Paketlerimizde standart olarak yer alması gereken tüm altyapı mevcut. Dahası domain (alan adı) sitenize özel hosting alanı, e-posta,  site güvenliği ve yedekleme tarafımızdan eksiksiz olarak  sağlanarak e ticaret siteniz dakikalar içinde yayında olur.

E Ticaret Paketlerimizde;

  • Yıllık yenileme Ücreti Yok
  • Sanal Pos Entegrasyonu Hazır
  • Hosting + domain paketlere dahil
  • Gelişmiş SEO altyapılı
  • Paketler Mobil uyumlu
  • Ekstra ücret yok tek seferlik ödeme ömür boyu lisans

SEO Uyumlu E Ticaret Paketi

İdeal Eticaret Yazılımı çekirdek alt yapısında arama motorları standartlarına uygun özel SEO sistemi hazır olarak size sunulacaktır. Ürün, İçerik ve duyuru/blog sayfalarında özel alanlar tanımlanmıştır. Paketlerin tamamında Full SEF Link özelliği vardır. Tüm sayfa uzantıları SEO uyumlu SEF URL altyapısı ile çalışır.

Dahası En İyi E Ticaret Paketleri olarak tanımladığımız İdeal E Ticaret Paketlerinde Google Directory API sistemi mevcuttur. Sitenizin kurulumu ile birlikte satışa başladığınızda, başlangıçta reklam yada backlink almadan, rahatlıkla google dan ziyaretçi çekip hit almaya başlayabileceksiniz. Bu özellik bile tek başına ürünümüzün En İyi E Ticaret Paketleri olarak bilinmesi için yeterli sebep olacaktır kuşkusuz.

Tüm Ödeme Yöntemleri Hazır

Kredi Kartı İle Ödeme, Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme, Havale ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Posta Çeki ile Ödeme, Paypal ile Ödeme olmak üzere 6 ödeme modülü İdeal E Ticaret paketlerimizde hazır entegre olarak sizlere sunulmaktadır. Paypal ülkemizde artık kullanılmıyor. Ancak yurt dışı satışlarıda yapıyorsanız bu ödeme metodunuda rahatlıkla kullanabileceksinz.

Ödeme yöntemlerinden istediğinizi Yönetim Panelinden aktif yada pasif yapabilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT ve Posta Çeki ile ödemelerde, yönetim panelinizde banka bilgisi tanımlama özeliği mevcuttur. Dahası EFT yada havale yapan müşterilerin ödeme bildiriminde bulunabilmeleri için Ödeme Bildirim modülüde bulunmaktadır. Bu fonksiyonel özelliğide dilediğiniz zaman aktif edip kullanabilirsiniz.

Bankaların Sanal Pos Altyapısı ile Uyumlu

İdeal Eticaret Yazılımı bütün bankaların Sanal Pos ve 3D Secure Pos sistemleri ile tamamen uyumludur. Dahası bütün bu standart ödeme modüllerine ek olarak, İyzico, Payu, İpara gibi alternatif ödeme altyapılarıda hazır olduğu için hiçbir şekilde zorlanmadan hemen satışa ve ödeme almaya başlayabileceksiniz.

Süresiz Lisanslı E Ticaret Paketleri Sunuyoruz

Yanlış okumadınız. E Ticaret paketlerimiz süresiz yani ömür boyu lisanslıdır. Bir defa ödeme yapar ömür boyu artık lisans ücreti ödemeden rahatça kullanırsınız.  İdeal E ticaret paketlerinde sonradan ortaya çıkan ekstra ödemeler yoktur.

Sunduğumuz En İyi E Ticaret Paketleri için burada anlattığımız özelliklerin dışında çok kullanışlı oldukça hoşunuza gidecek kullanırken keyifleneceğiniz onlarca farklı özellik bulunuyor. E Ticaret Paket Özellikleri için detaylı özellikleri incelemek üzere tıklayınız >>

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Hemen Arayın 05550007716