Sık Sorulan Sorular

İdeal E-Ticaret Yazılımının Ömür Boyu LisanslıKiralık OlmayanYıllık ÖdemesizSanal Posu Hazır Paketleri İDEAL'dir


Sık Sorulan Sorular

İDEAL Eticaret yazılımı yıllık yenileme ücreti olmayan, lisans anahtarı ile ömür boyu kullanabileceğiniz profesyonel eticaret yazılımıdır.

Hayır. Yazılım satın alındığında alan adına özel Lisans Anahtarı üretilir. Başka bir domainde kullanamazsınız.

Hayır. Satın alınan İDEAL Lisans 2. veya 3. şahıslara, gerçek veya tüzel kişilere devredilemez. İDEAL Lisans, satın alan gerçek / tüzel kişinin üzerine kayıtlıdır. Bu kaydın aktarılması, 2.veya 3.şahıslara herhangi bir sebepten ötürü devredilmesi söz konusu değildir.

İDEAL Eticaret yazılımının güvenliği açısından başka sunucularda kullanılması söz konusu değildir. Ekonomik hosting ücretimiz ve kalitesi ile buna ihtiyaç duymayacaksınız.

İDEAL E-Ticaret özel olarak hazırlanmış bir seo alt yapısı içermektedir.

İDEAL  E-Ticaret için verilecek ücretsiz teknik destek, lisanslama sonrasını kapsayan ilk 12 ay için geçerlidir. Teknik Destek, Müşteri Destek Paneli ile sınırlıdır. İDEAL E-Ticaret için Çağrı Merkezi-Telefon desteği verilmemektedir.

İDEAL Eticaret yazılımı kurulduktan sonra içerikleri sizin yüklemeniz gerekmektedir. Ancak ürünlerin manuel olarak ekibimiz tarafından yüklenmesini isterseniz yazılım ücretinden ayrı bir şekilde ücretlendirilerek işleminiz gerçekleştirilir.

Sitemiz üzerinden ödeme yapabileceğiniz gibi havale ve EFT ile de satın alma işlemi gerçekleşmektedir.

Hemen Arayın 05550007716
× Destek Hattı